Agentura na zážitky

Jednou z těchto společností je i známá zážitková agentura Esennce. Společnost Esennce patří v současné době ke špičkám v oblasti nabídky zážitků. V jejich nabídce si vybere skutečně každý, najdeme zde zážitky z kategorie adrenalinových zážitků, dále pak auto-moto, zážitky spojené s létáním, vařením či zajímavé a luxusní zážitkové pobyty.

Důkazem, že si můžete být se spolehlivostí společnosti Esennce jisti budiž to, že je tato společnost držitelem několika významných certifikátů (jako první zážitková agentura získala společnost Esennce certifikát APEK Certifikovaný obchod a dále je držitelem certifikátu „Ověřeno zákazníky“). Kromě certifikátů získala společnost Esennce také významné ocenění – a sice 1. místo v prestižní soutěži Shop Roku 2009. Prioritou zážitkové organizace Esennce jsou zejména spokojení zákazníci a proto tato společnost spolupracuje pouze s kvalitními a prověřenými poskytovateli zážitků. Nemusíte se tedy obávat, že by váš požitek z nezapomenutelného zážitku narušily nějaké nežádoucí nepříjemnosti.

Objednávka samotného dárku v podobě zážitku je realizována přes webové stránky společnosti Esennce. Zde si pouze vyberete požadovaný zážitek, vyplníte objednávkový formulář a v závislosti na zvoleném způsobu dopravy vám bude doručena dárková krabička buď na zadanou adresu nebo bude připravena k vyzvednutí přímo v sídle agentury na zážitky Esennce. Ceny zážitku se odvíjí pochopitelně dle rozsahu a výjimečnosti daného zážitku. V nabídce této společnosti naleznete dárky v podobě zážitků již za několik stokorun, ale na opačné straně také nejluxusnější zážitky i za několik desítek tisíc korun.

Pokud by jste si přece jen nebyli stoprocentně jistí, jaký zážitek dotyčné osobě vybrat, tak tu má pro vás společnost Esennce jednu vychytávku. Máte možnost osobě darovat univerzální poukaz, jež je předplacen na určitý počet bodů, které poté může osoba, dle vlastního uvážení, vyměnit za jeden nebo více zážitku odpovídající bodové hodnoty. Univerzální certifikáty se dělí na několik skupin – můžete darovat poukaz bronzový, stříbrný, zlatý, platinový nebo královský. Platnost univerzálního certifikátu je jeden rok. Po tuto dobu tedy může osoba konkrétní zážitek pečlivě vybírat.

This area is controlled in your WP admin under Apperance > Widgets. You need to add your desired widgets to one of the 9 widget areas (Footer1-9).